Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Gündem Spor Siyaset Haber Ekonomi Sağlık Eğitim Müzik Klip Kültür Sanat Teknoloji İletişim
Son Dakika Bakan Açıkladı! Sigara Yasakları Başlıyor   -   Asgari Ücrete 45 TL Zamma Vatandaştan Büyük Tepki   -   Türk Kızılayı Ramazan Ayında da İhtiyaç Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor.    -   Malatya Kızılay Şubesi Anneler Günüde, Huzurevi Ziyareti   -   Turgut Özal Raporunun Perde Arkası    -   
Haberler
Gürkan, “Sokaklarımız, Evlerimizden Daha Temiz Olacak”
AK Parti tarafından Küçük Mustafa Paşa, Nuriye ve Aslanbey Mahallesi sakinlerinin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.
 
Yeni Malatyaspor Adana Demirspor'dan Kaleci Şener Özcan'ı Aldı
Yeni Malatyaspor , Adana Demirspor'un başarılı kalecisi Şener Özcan'ı transfer etti.
 
Erdoğan: Bu Toprakların Çocuğu Biziz
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Eskişehir Tren Garında düzenlenen Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren(YHT) açılış töreninde konuştu. Kılıçdaroğlu'nun Ekmeleddin İhsanoğlu için, 'Bu toprakların insanı' sözüne karşılık veren Erdoğan, 'Nerede bu toprakların çocuğu, Kahire'de doğmuş, 30 yaşında Türkiye'ye gelmiş. Bu toprakların çocuğu biziz' cevabını verdi.
 
Başbakan Erdoğan İsrail Kesinlikle Soykırım Yaptı
CNN International’a konuk olan Erdoğan, sözlerinizin arkasında mısınız?’ sorusuna ‘Kesinlikle arkasındayım’ dedi
 
Kernek Meydanı’nda Düzenleme Çalışmaları
Malatya’nın önemli mekanlarından birisi olan Kernek Meydanı’nda, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen düzenleme çalışmaları bitme aşamasına getirilirken, meydanın bazı kısımları vatandaşların hizmetine açıldı. Su ve yeşilin ağırlıklı olarak işlendiği meydan düzenlemesi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.
 
Zabıta'dan Bayram Denetimi
Vatandaşların sağlıklı gıda tüketimini sağlamak amacıyla Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi denetimlerini artırdı.
 
Yeşilyurt Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendiriyoruz. İlk etap araçlarımız bugün geldi, ikinci etap araçlarımız ise ağustos ayı içerisinde gelecek” dedi.
 
Malatya Valiliğinden Açıklanan Bayram Tedbirleri
Ramazan Bayramının huzur içerisinde geçmesini sağlamak amacıyla halkımızın can ve mal güvenliği ile ilgili hizmetlerin aksatılmadan yerine getirilmesi için tedbirler alınmıştır.
 
Ramazan Bayramında Beslenme Önerileri
Ramazan ayında beslenme düzeninde değişiklikler meydana geldiği için, bayramda normal yeme düzenine geçişte fazla yemek yeme eğilimi olabilir.
 
180 Kişiye Girişimcilik Kursu Verilecek
Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa “Uygulamalı Girişimcilik Kursu” düzenlenecek.
 
En Çok İzlenenler
Dolmabahçe Sarayı Belgeseli
Keban Alabalık Tesisleri
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 36-2
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 35-1
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 14-2
Ana Sayfa > Gündem > Millet Partisi İl 2015 Seçim Startını Verdi
DETAYLAR
Bookmark and Share
16/11/2014 - 17:39 tarihinde eklendi 1624 defa izlendi
Millet Partisi Merkez İlçe Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Teşkilatının Kulumla dolayısıyla Tanıtım Toplantısı gerçekleştirdi.

 Malatya Millet Partisi İl Başkanı Sait Korkut Tanıtım Toplantısın da Yaptığı Konuşmada Şu ifadelere Yer verdi; Büyük Ümitlerle yola çıktık ama inanıyorum ki gelecek muhteşem Türkiye Milet nen gelecek gelecek bizimle güzel olacak inşallah.Türkiye’deki yaşanan bu sıkıntıları ızdırapların geri de kalacağına inanıyorum. Millet Partisi Tek vücut olarak bir güç olarak yola çıktık yolumuza devam edeceğiz. Kim olursa olsun hiçbir engeli tanımadan bu hızla, bu güçle, bu inançla yolumuza devam edeceğiz.biz 2015’i güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Malatya da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Saygı ve Sevgilerimi Sunuyorum.

Millet Partisi Merkez İlçe Başkanlığına Atanan Mehmet Yaşar ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; Ben ve Yönetimim Millet Partisinin yeni mensuplarıyız Malatya’nın suyu ne kadar temiz berraksa Millet Partisinin Geçmişi O kadar Temiz ve berraktır öylede kalacaktır. Bu yola çıkarken milletimizin ve ülkemizin çıkarlarını şahsi çıkarlarımızdan üstün tutarak çıktık. Büyük Türküye Projesi ülkemizin ve millerimizin yaşam standartlarını yükselmek için Battalgazi İlçe Teşkilatını Kurduk. Öksüz ve yetimin yanında hırsızı talancının karşısın da iyinin yanın da kötünün karşısın da olacağız. Bu Görevi bize layık gören teşkilatımıza şükranlarımızı arz ederim. Bize verilen bu görevin büyüklüğünün bilincindeyiz. Allahın İzniyle layıkıyla ekibimle beraber siz dava arkadaşlarımızın ve Malatyalı hemşerilerimizin desteğiyle Malatya’nın sorunlarını çözme noktasın da aktif rol alacağımıza yürekten inanıyorum.Saygı ve Sevgilerimi Arz ediyorum.
Millet Partisi Merkez İlçe Başkanlığına Atanan Sami Tunç ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; Şahsım Olarak dört Yıldır Millet Partisi çatısı altında hizmet vermekteyim. Daha önceki dönemde merkez ilçe ikinci başkanlığı görevini üslenmiştim bulunmaktaydım.Malatya’mız Büyükşehir olunca teşkilatımız Yeşilyurt merkez ilçe teşkilatını kurmamızı uygun gördüler. Siz Değerli Malatyalı hemşerilerimizin ve değerli dostlarımızın desteğiyle inşallah bu zor ve kutsal görevin üstesinden geleceğimize inanıyorum.
Millet Partisi İl Başkan Yardımcısı Bilal Uludağ ise yaptığı açıklamada şunlara yer verdi; Batının dayatma politikasının tıkandığı şu günlerde gerçek siyasetin Millet Partisiyle harekete geçme zamanı artık gelmiştir.Milli hazinenin sadece zenginler arasında pay edildiği her on kişiden sekizinin faiz belasına düştüğü milletimizin gelecek kaygısı yaşadığı ve emanetin ehline verilmediği şu günlerde Millet partisinin artık iktidarı devir alma zamanı gelmiştir. Millet Partisi hiçbir zaman halkın çıkarlarını şahsi çıkarlarından üstün tutmamıştır. Biz 1991 yılında yapmış olduğumuz ittifakla Türkiye büyük millet meçlisine girdiğimizde meçlise verdiğimiz önergede ilk olarak Milletvekilleri maaşları asgari ücrete denk olsun demesi bunun en belirgin örneğidir. Aziz vatandaşlarım Millet Partisi Hiçbir zaman halkı açlık ve sefalet içerisinde yaşarken kendisine katrilyonluk katlar, köşkler yapan bir zihniyete asla sahip değildir. Zira Açlık sınırının asgari ücret altında olduğunun hepimizin malumudur. Bir aile reisi evinde çoluk çocuğu aç iken gelen misafirlerini beş yıldızlı otellerde konuk etmesine ne dersiniz bu sorunun cevabını siz değerli halkıma bırakıyorum Millet Partisi her zaman halkın yanında ve adaletli seçim sistemiyle hareket etmiştir. Millet Partisi Yetkiye muhtaç ve bu millet Millet Partisine Muhtaçtır artık Millet Partisinin yetkiyle donatma zamanı gelmiştir. Bu vesileyle 2015 secim starları milletimize ve teşkilatımıza hayırlar getirmesini temennini ediyorum saygılar sunuyorum.

Not:Millet Partisi Tanıtım Toplantısında Çiğköfte İkramı yapıldı
 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmamış
İLGİLİ VİDEOLAR
YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI BİR PROGRAM
Akçadağ’lı Muhtarlardan Yücekaya’ya Tam Destek
Anadolu Selçuklu Ocakları Yeni Binasında Hizmete Girdi
Taksim'de meydan dayağı
Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı
Penaltıdan paslaşarak gol attılar - İZLE
Millet Partisi İl 2015 Seçim Startını Verdi
Deniz Seki'nin avukatından kanser açıklaması
Arama
En Son Eklenenler Videolar
YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI BİR PROGRAM
Akçadağ’lı Muhtarlardan Yücekaya’ya Tam Destek
Anadolu Selçuklu Ocakları Yeni Binasında Hizmete Girdi
Taksim'de meydan dayağı
Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı
Penaltıdan paslaşarak gol attılar - İZLE
Millet Partisi İl 2015 Seçim Startını Verdi
Deniz Seki'nin avukatından kanser açıklaması
İl Başkanı AŞCI'dan Sağduyuya Davet
Copyright © 2010 Malatyam.tv Tüm Hakları Saklıdır. Site Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi Tasarım & Yazılım : Malatyam.TV
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat