Ana Sayfa Hakkımızda Foto Galeri Gündem Spor Siyaset Haber Ekonomi Sağlık Eğitim Müzik Klip Kültür Sanat Teknoloji İletişim
Son Dakika Bakan Açıkladı! Sigara Yasakları Başlıyor   -   Asgari Ücrete 45 TL Zamma Vatandaştan Büyük Tepki   -   Türk Kızılayı Ramazan Ayında da İhtiyaç Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor.    -   Malatya Kızılay Şubesi Anneler Günüde, Huzurevi Ziyareti   -   Turgut Özal Raporunun Perde Arkası    -   
Haberler
Gürkan, “Sokaklarımız, Evlerimizden Daha Temiz Olacak”
AK Parti tarafından Küçük Mustafa Paşa, Nuriye ve Aslanbey Mahallesi sakinlerinin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.
 
Yeni Malatyaspor Adana Demirspor'dan Kaleci Şener Özcan'ı Aldı
Yeni Malatyaspor , Adana Demirspor'un başarılı kalecisi Şener Özcan'ı transfer etti.
 
Erdoğan: Bu Toprakların Çocuğu Biziz
Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, Eskişehir Tren Garında düzenlenen Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren(YHT) açılış töreninde konuştu. Kılıçdaroğlu'nun Ekmeleddin İhsanoğlu için, 'Bu toprakların insanı' sözüne karşılık veren Erdoğan, 'Nerede bu toprakların çocuğu, Kahire'de doğmuş, 30 yaşında Türkiye'ye gelmiş. Bu toprakların çocuğu biziz' cevabını verdi.
 
Başbakan Erdoğan İsrail Kesinlikle Soykırım Yaptı
CNN International’a konuk olan Erdoğan, sözlerinizin arkasında mısınız?’ sorusuna ‘Kesinlikle arkasındayım’ dedi
 
Kernek Meydanı’nda Düzenleme Çalışmaları
Malatya’nın önemli mekanlarından birisi olan Kernek Meydanı’nda, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen düzenleme çalışmaları bitme aşamasına getirilirken, meydanın bazı kısımları vatandaşların hizmetine açıldı. Su ve yeşilin ağırlıklı olarak işlendiği meydan düzenlemesi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.
 
Zabıta'dan Bayram Denetimi
Vatandaşların sağlıklı gıda tüketimini sağlamak amacıyla Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi denetimlerini artırdı.
 
Yeşilyurt Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendiriyoruz. İlk etap araçlarımız bugün geldi, ikinci etap araçlarımız ise ağustos ayı içerisinde gelecek” dedi.
 
Malatya Valiliğinden Açıklanan Bayram Tedbirleri
Ramazan Bayramının huzur içerisinde geçmesini sağlamak amacıyla halkımızın can ve mal güvenliği ile ilgili hizmetlerin aksatılmadan yerine getirilmesi için tedbirler alınmıştır.
 
Ramazan Bayramında Beslenme Önerileri
Ramazan ayında beslenme düzeninde değişiklikler meydana geldiği için, bayramda normal yeme düzenine geçişte fazla yemek yeme eğilimi olabilir.
 
180 Kişiye Girişimcilik Kursu Verilecek
Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa “Uygulamalı Girişimcilik Kursu” düzenlenecek.
 
En Çok İzlenenler
Dolmabahçe Sarayı Belgeseli
Keban Alabalık Tesisleri
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 36-2
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 35-1
Orhan Hakalmaz Türkü Gecesi 14-2
Ana Sayfa > Gündem > İl Başkanı AŞCI'dan Sağduyuya Davet
DETAYLAR
Bookmark and Share
13/10/2014 - 19:18 tarihinde eklendi 1676 defa izlendi
Millet Partisi Doğu Anadolu Bölge Toplantısında Milletimizi Sağduyuya Davet Etti

Millet Partisi Erzincan İl Başkanı Kadir AŞCI Bölge Toplantısından Sonra Şunları Dile Getirdi; Millet Partisi Türkiye'nin Manevi Değerleriyle Zengin Tarih Birikimiyle ve Devasa Manevi Değerleri İle Ülkemin Yüzey Değerleri Mutlu Bir Hayat Tarzına Kavuşturmasını Hedefleyen Bir Parti. Sayın Başkanımda Partimizin Yüce Programımızı Şanla Şerefle Dalgalandırıyorlar  Kendilerini Erzincan dan Taktire Şayan İzliyoruz. Millet Partisine Göre Türkiye'mizin Çözmeye Mecbur Olduğu 7 Dava Var Diyoruz Hep.

 

1. İç ve Dış Güvenlik Davası

2. Hukuk Devleti Hedefi

3. İslam Medeniyetine Dayayalı Milli Ön Lisansımızı Gerçekleştirme Hedefi

4. Sanayi Ötesi Toplum Rüyası Milli Toplumu Hedefi

5. İlim ve Teknoloji Hedefi

6. Devletin Yeniden 1921 Anayasasından Yola Çıkılarak Düzenlenmesi Islahı Davası

7. Maddi Manevi Hayatımızda Çağın Standartlarını Yakalama ve Aşma Davası.

 

İşte Bu Yedi Mutluluk Hedefine Ulaşmak İçin Yedi Başlı Ejderi Yok Etmek Gerek Bu Yedi Mutluluk Hedefine Ulaşmak İçin Bütün Partilerin Anası Millet Partisine Yeni Bir Anayasa Yapma Gücü Verme Zamanı Gelmiştir. Bütün Vatandaşlarımızı Malatyalı Hemşerilerimi Erzincan İl Başkanı Olarak Sevgiyle Saygıyla Selamlarken Millet Partisinin Doğruya İyiliğe ve Hakka Çağıran Gür Sedasına Karşılık Vermelerini Canı Gönülden Niyaz Ediyorum.''Dedi.

 

Malatya Millet Partisi İl Başkanı Said Korkut İse Konuşmalarında Şunları Dile Getirdi; Bölge Toplantısı İstişare Toplantılarımızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde Bunları Gerçekleştireceğiz. Biliyorsunuz Türkiye'de Üzerinde Çirkin Oynanan Bir Oyun Var. Bu Oyunun Asla Türk Milleti Olarak  Bu Tuzaklara Düşmeyelim Seksen Öncesi Bu Acıları Çok Yaşadık. Türkiye'mizin Terörle Yaşanan Bu Olaylarla İlgili Tecrübemiz Var. Ama Bunun İnşallah Vatandaşlarımızın Özellikle Malatya'mızın Özellikle Bu Tuzaklara Gelmediklerinden Dolayı Malatyalı Hemşerilerime Teşekkür Ediyorum Böyle Olaylara Fırsat Vermemeklerine İnancım Tamdır. Güneydoğuda Yaşanan Bu Olayları Kamu Kurumları ve İş Yerlerini Dağıtmayla Bu Zarar Hepimize Onu Yapanda Kürt Dür Yaktığınız Yerlerde Kürtlerindir. Asla Bu Kürt Davası Değildir. Bu Bir Terör Olayıdır, Terör Oyunudur Bu Oyunu da Mutlaka Türkiye Cumhuriyeti Güçlüdür Bu Olayların Üstesinde Geleceğinden Şüphemiz Yoktur. Başı Olmayan Bir Devleti Yıkılmaya Mahkumdur Bugün Suriye'den,Mısır'dan, Afganistan'dan, Filistin'den Her Ülkede Yaşanan Olayların ve Dökülen Kanların Devletin Beceriksizliğinden Devleti Yöneten Bilgisizliğinden ve Beceriksizliğinden Bu Olaylar Meydana Gelmektedir. Ne Olursa Olsun Ülkemize Bu Belaya ve Bataklığa Sürüklenmemiz Lazım Kobanide Yaşanan Bu Olayları Bugün BDP Türk Askerlerinden Medet Bekliyor Peki Sen Düne Kadar Mehmetçiğe Kurşun Sıkarken Şimdi Sen Nasıl Mehmetçikten Yardım Beklersin, Nasıl Götürüp te O Bataklığa Sürükleyeceksin Ne Zaman ki Sizde Yarın Bizler Gibi Vatanına Askerine, Polisine Saygı Duyarsanız Bunlar Benim Askerimdir, Polisimdir, Memurumdur Derseniz Hayhay Her Yere Koşmaya Bu Ülkenin ve Bu Devletin Görevidir. Ama Maalesef  Sen Düne Kadar Kurşun Sıkacaksın Bugün de Bütün Bunların Provokatör Eylemlerini Yapacaksın Efendim Asker Müdahale Etmiyor. İktidarda Kim Olursa Olsun Ülkem İçin Memleketim İçin Devletim İçin Bir Taşın Üstüne Bir Taş Daha Koyuyorsa Ona Ben Minnet Duyarım. Bütün Vatandaşlarımızı Sağ Duyulu Olmaya Çağırıyoruz Vatandaşlarımızın Sessizliğini Koruması ve Bir Birimizi Kırmadan Dökmeden Ülkemizi Büyük Belalara Sürüklemeden Bu Oyunları Bozmamız Bu Oyunların Üstesinden Gelmemiz Gerekiyor.''Dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yapılmamış
İLGİLİ VİDEOLAR
YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI BİR PROGRAM
Akçadağ’lı Muhtarlardan Yücekaya’ya Tam Destek
Anadolu Selçuklu Ocakları Yeni Binasında Hizmete Girdi
Taksim'de meydan dayağı
Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı
Penaltıdan paslaşarak gol attılar - İZLE
Millet Partisi İl 2015 Seçim Startını Verdi
Deniz Seki'nin avukatından kanser açıklaması
Arama
En Son Eklenenler Videolar
YEŞİLYURT BELEDİYESİNDEN ANADOLU BASIN BİRLİĞİNE ZİYARET
MALATYA ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI BİR PROGRAM
Akçadağ’lı Muhtarlardan Yücekaya’ya Tam Destek
Anadolu Selçuklu Ocakları Yeni Binasında Hizmete Girdi
Taksim'de meydan dayağı
Alaattin Çakıcı özel izinle cezaevinden çıktı
Penaltıdan paslaşarak gol attılar - İZLE
Millet Partisi İl 2015 Seçim Startını Verdi
Deniz Seki'nin avukatından kanser açıklaması
İl Başkanı AŞCI'dan Sağduyuya Davet
Copyright © 2010 Malatyam.tv Tüm Hakları Saklıdır. Site Kullanım Koşulları - Gizlilik Bildirimi Tasarım & Yazılım : Malatyam.TV
Evden eve nakliyat Gaziosmanpasa Evden eve nakliyat Eyüp Evden eve nakliyat Sultangazi Evden eve nakliyat Bayrampasa Evden eve nakliyat Günesli Evden eve nakliyat Sirinevler Evden eve nakliyat Yenibosna Evden eve nakliyat Küçükçekmece Evden eve nakliyat Basaksehir Evden eve nakliyat